Cyfrowa Biblioteka Urzędu m.st. Warszawy to projekt skupiający w jednym miejscu wszystkie publikacje finansowane lub współfinansowane przez miasto stołeczne Warszawa. Znajdują się w niej także inne materiały, które dotyczą Warszawy oraz zagadnień miejskich, m.in. prace dyplomowe, artykuły, raporty. Wszystkie publikacje są do pobrania bezpłatnie.

 

 Z biblioteki można także korzystać na urządzeniach mobilnych.

 

 Chcemy, aby Cyfrowa Biblioteka była projektem żywym i stale się rozwijała. Jeżeli znają Państwo publikacje, które powinny się tu znaleźć, prosimy o kontakt.

 

 Miłej lektury!

 

W trosce o dostępność zasobów Cyfrowej Biblioteki Urzędu m.st. Warszawy dla Czytelników z niepełnosprawnościami, prowadzimy proces dostosowywania serwisu, wg wytycznych WCAG 2.0. Obecnie część publikacji zapisanych w formacie PDF dostępna jest w swojej warstwie tekstowej dla czytników ekranów użytkowników niewidomych. Niektóre posiadają opisy alternatywne do zdjęć i grafik.

 

 

Polecane pozycje 

   
Ekosztuczki w kuchni
Niezbędnik aktywnych mieszkańców. Krok po kroku. Wersja w j. wietnamskim.
Wiem, co jem. Propozycje posiłków dla dzieci  w przedszkolach i szkołach
Szyldy na Starym Mieście w Warszawie. Dobre praktyki dla właścicieli i użytkowników
Kino Olsztyn<br /><br />
Praca z uczniem  cudzoziemskim. Przewodnik dobrych praktyk dla dyrektorów, nauczycieli, psychologów i pedagogów<br /><br />
MATERIAŁ ARCHIWALNY NIE WYMAGAJĄCY ZAPEWNIENIA DOSTĘPNOŚCI