Cyfrowa Biblioteka Urzędu m.st. Warszawy to projekt skupiający w jednym miejscu wszystkie publikacje finansowane lub współfinansowane przez miasto stołeczne Warszawa. Znajdują się w niej także inne materiały, które dotyczą Warszawy oraz zagadnień miejskich, m.in. prace dyplomowe, artykuły, raporty. Wszystkie publikacje są do pobrania bezpłatnie.

 

 Z biblioteki można także korzystać na urządzeniach mobilnych.

 

 Chcemy, aby Cyfrowa Biblioteka była projektem żywym i stale się rozwijała. Jeżeli znają Państwo publikacje, które powinny się tu znaleźć, prosimy o kontakt.

 

 Miłej lektury!

 

W trosce o dostępność zasobów Cyfrowej Biblioteki Urzędu m.st. Warszawy dla Czytelników z niepełnosprawnościami, prowadzimy proces dostosowywania serwisu, wg wytycznych WCAG 2.0. Obecnie część publikacji zapisanych w formacie PDF dostępna jest w swojej warstwie tekstowej dla czytników ekranów użytkowników niewidomych. Niektóre posiadają opisy alternatywne do zdjęć i grafik. 

Deklaracja dostępności

 

 

Polecane pozycje 

   
Budżety gospodarstw domowych w województwie mazowieckim w 2018 r.
Aktywność ekonomiczna ludności w województwie<br /><br />
mazowieckim w III kwartale 2018 r.
Badanie tożsamości Warszawy i jej mieszkańców - raport z badania ilościowego z elementami etnografii MATERIAŁ ARCHIWALNY NIE WYMAGAJĄCY ZAPEWNIENIA DOSTĘPNOŚCI
Dawno, dawno temu... na terenach naszej dzielnicy<br /><br />
MATERIAŁ ARCHIWALNY NIE WYMAGAJĄCY ZAPEWNIENIA DOSTĘPNOŚCI
Tekst projektu Ochotnicy warszawscy 2.0
Wszystko co powinieneś wiedzieć o PSZOK-ach<br /><br />
MATERIAŁ ARCHIWALNY NIE WYMAGAJĄCY ZAPEWNIENIA DOSTĘPNOŚCI